Loading
Innowacje w ogrodach i na tarasach – wykorzystaj pokrowce ogrodowe

Wypoczynek na tarasie czy w ogrodzie staje się naszą codziennością: dysponując taką przydomową przestrzenią możemy korzystać z uroków pięknego lata, opalać się, korzystać z pięknej pogody. Dobrze zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowa posłuży całej rodzinie i stanie się ulubionym miejscem na relaks.

Funkcjonalna przestrzeń dla wszystkich domowników

Tarasy i ogrody to przestrzenie, które możemy wykorzystywać na wiele sposobów. Jedni będą chętnie czytać tam książki, inni pracować, jeszcze inni wykorzystają otaczającą zieleń jako tło do podawania pysznych posiłków. Aby jednak cieszyć się bliskością przyrody warto zadbać o nasz komfort. Kluczem do stworzenia wygodnego miejsca wypoczynkowego są odpowiednie meble ogrodowe i parasol chroniący przed silnym słońcem.

Wybór mebli i dodatków ogrodowych jest dzisiaj olbrzymi – klienci sklepów mogą wybierać pomiędzy kolekcjami technorattanowymi, rattanowymi, aluminiowymi, meblami modułowymi. Zdecydowanie częściej zwracamy uwagę na estetykę mebla niż na materiały, z których został wykonany. To błąd, który może kosztować nas wiele.

Chroń meble ogrodowe w sposób skuteczny!

Decydując się na piękny komplet meblowy do ogrodu pragniemy, aby służył nam jak najdłużej. By chronić meble ogrodowe przed kurzem, brudem czy promieniowaniem UV powinniśmy w czasie jesieni i zimy wykorzystywać nowoczesne pokrowce ogrodowe. Są one dedykowane nie tylko dla mebli ogrodowych, ale również dla parasoli czy grillów. Lekkie i przewiewne tkaniny skutecznie ochronią elementy wyposażenia ogrodu przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych i znacząco wydłużają ich żywotność.

Pokrowce tworzone są z trwałych tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które jednocześnie chronią przed wnikaniem brudu i pozwalają na swobodną wymianę powietrza. Dzięki temu hamowana jest kondensacja wilgoci na powierzchni mebli.