Loading
Zabezpiecz narożniki ogrodowe przy pomocy profesjonalnych pokrowców

Ochrona mebli tarasowych czy tarasowych jest niezbędna, jeśli z danego kompletu chcemy cieszyć się wiele lat. Obecnie producenci stosują wysoce trwałe materiały do produkcji krzeseł czy sof ogrodowych. Musimy jednak pamiętać, że stała ekspozycja na niskie temperatury czy śnieg może zniszczyć najbardziej wytrzymałe produkty. Jak chronić meble w okresie jesieni i zimy? Najlepszym rozwiązaniem są pokrowce ogrodowe, które znajdziemy u topowych producentów.

Co powinniśmy wiedzieć o pokrowcach ogrodowych?

Wysokiej klasy pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych – włókna te są odporne na wnikanie brudu, wilgoci, ścieranie, działanie zmiennych temperatur. Zastosowanie poliestru okazało się strzałem w dziesiątkę w przypadku ochrony mebli ogrodowych. Dodatkowo zastosowana technologia AeroCover® pozwoliła na zmniejszenie kondensacji wilgoci, przez co na powierzchni mebli nie skrapla się wilgoć czy nie rozwija pleśń. Pokrowce skutecznie chronią meble przed zawilgoceniem, śniegiem, deszczem, silniejszymi podmuchami wiatru. Materiał to jednak nie wszystko – w rogach pokrowców znajdziemy ściągacze, które w wygodny i prosty sposób pozwolą na lepsze dopasowanie pokrowca do mebla. Dodatkowo możemy również dokupić niewielkie obciążniki, które przyciągnąć tkaninę do ziemi.

Jak przechowywać pokrowiec, kiedy nie jest używany?

Każdy pokrowiec sprzedawany jest w specjalnym, zdecydowanym opakowaniu z rączką. Dzięki niemu, kiedy produkt nie jest użytkowany, możemy w bezpieczny sposób go przechowywać bez obawy o zabrudzenia, zniszczenie czy osiadanie kurzu. Niewielkie rozmiaru opakowania sprawiają, że złożony pokrowiec bez trudu zmieścimy na półce w garażu czy też w piwnicy. Pokrowce na narożniki pozwolą na zachowanie elegancji i trwałości mebli przez długi czas. To inwestycja, która się zwróci!

freekatsearch.com lamari.pl tomaszkubis.pl