Loading
Sprawdź ofertę pokrowców na meble ogrodowe!

Współcześnie stworzenie pięknego miejsca wypoczynkowego w ogrodzie czy na tarasie nie jest trudne – producenci proponują nam wiele interesujących rozwiązań, mebli ogrodowych. Jeśli jednak chcemy cieszyć oczy ich widokiem powinniśmy także pomyśleć o sposobach ochrony mebli przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, szczególnie w okresie jesieni i zimy. Co proponują nam producenci?

Pokrowce dopasowane do potrzeb

Obecnie wraz z kupnem kompletu wypoczynkowego do ogrodu warto rozważyć kupno pokrowców, najlepiej dedykowanych do konkretnych zestawów. W sklepach internetowych topowych producentów znajdziemy pokrowce idealne na narożniki ogrodowe, jak również na okrągłe stoły, grille czy parasole ogrodowe. Zastosowanie pokrowców może znacząco przedłużyć żywotność elementów ogrodowych, które w okresie jesieni i zimy, ale też w czasie naszej dłuższej nieobecności, narażone będą na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, niskie i wysokie temperatury, wnikanie brudu.

Jaki pokrowiec wybrać?

Szukając idealnych pokrowców przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiały. Obecnie topowi producenci oferują nam pokrowce wykonane z gęsto tkanych tkanin poliestrowych, które odporne są na ścieranie, wnikanie brudu, strzępienie. Materiały uzupełniono o technologię AeroCover®, której zadaniem jest zmniejszanie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. Dzięki niej hamowany jest rozwój pleśni. Pokrowce doskonale sprawdzą się w polskim klimacie, skutecznie chroniąc strukturę mebla przed powolnym niszczeniem. Dla większej wygody użytkownicy mogą wykorzystać niewielkie ściągacze, których zadaniem jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Pokrowce można wyposażyć także w obciążniki, które zapobiegną unoszeniu się tkaniny na silniejszym wietrze.

researchmarket24.com lamari.pl Producent mebli ogrodowych