Loading
Pokrowce ogrodowe ochronią meble i parasole!

W odpowiednio zaaranżowanym ogrodzie szybko zregenerujemy siły, odpoczniemy po męczącym dniu w pracy w pracy czy w szkole. Okazuje się, że naprawdę niewiele trzeba, aby takie miejsce przygotować. Współcześnie producenci mebli i dodatków pozwolą nam na zaprojektowanie wymarzonego ogrodu przy minimalnym wysiłku. Kiedy już będziemy cieszyć się wygodą warto pomyśleć o tym, jak skutecznie ochronić nasze meble i parasol ogrodowy w czasie jesieni i zimy.

Nowoczesne pokrowce o interesującej budowie

Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe, parasole i grille to interesujący produkt, który z pewnością warto mieć w domu. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na stworzenie produktu odpornego na wilgoć, wnikanie brudu, porywiste podmuchy wiatru. Współcześnie pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych o wzmocnionym splocie. Włókna poliestrowe jest odporne na wnikanie wilgoci, przecieranie, strzępienie. Nawet po wielu latach użytkowania pokrowce zachowają swoje parametry. Wśród topowych produktów znajdziemy pokrowce uzupełnione o technologię AeroCover®, która pozwala na zmniejszenie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. To z kolei przekłada się na zminimalizowanie ryzyka powstawania pleśni. Struktura pokrowca szczelnie otula meble i parasole sprawiając, że są one doskonale chronione podczas deszczowych dni czy poza sezonem.

Elementy, które poprawią jakość ochrony mebla

Dla jeszcze skuteczniejszej ochrony mebli producenci wyposażyli pokrowce w niewielkie ściągacze, umieszczone na rogach tkaniny. Dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie materiału do kształtów mebla i zminimalizowanie ryzyka podwiewania czy wnikania kurzu. Druga opcja to niewielkie obciążniki, które umieszcza się na skraju tkaniny. Dociążają one materiał, aby nie unosił się podczas silniejszych podmuchów wiatru.