Loading
Pokrowce ogrodowe ochronią meble i parasole!

W odpowiednio zaaranżowanym ogrodzie szybko zregenerujemy siły, odpoczniemy po męczącym dniu w pracy w pracy czy w szkole. Okazuje się, że naprawdę niewiele trzeba, aby takie miejsce przygotować. Współcześnie producenci mebli i dodatków pozwolą nam na zaprojektowanie wymarzonego ogrodu przy minimalnym wysiłku. Kiedy już będziemy cieszyć się wygodą warto pomyśleć o tym, jak skutecznie ochronić nasze meble i parasol ogrodowy w czasie jesieni i zimy.

Nowoczesne pokrowce o interesującej budowie

Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe, parasole i grille to interesujący produkt, który z pewnością warto mieć w domu. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na stworzenie produktu odpornego na wilgoć, wnikanie brudu, porywiste podmuchy wiatru. Współcześnie pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych o wzmocnionym splocie. Włókna poliestrowe jest odporne na wnikanie wilgoci, przecieranie, strzępienie. Nawet po wielu latach użytkowania pokrowce zachowają swoje parametry. Wśród topowych produktów znajdziemy pokrowce uzupełnione o technologię AeroCover®, która pozwala na zmniejszenie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. To z kolei przekłada się na zminimalizowanie ryzyka powstawania pleśni. Struktura pokrowca szczelnie otula meble i parasole sprawiając, że są one doskonale chronione podczas deszczowych dni czy poza sezonem.

Elementy, które poprawią jakość ochrony mebla

Dla jeszcze skuteczniejszej ochrony mebli producenci wyposażyli pokrowce w niewielkie ściągacze, umieszczone na rogach tkaniny. Dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie materiału do kształtów mebla i zminimalizowanie ryzyka podwiewania czy wnikania kurzu. Druga opcja to niewielkie obciążniki, które umieszcza się na skraju tkaniny. Dociążają one materiał, aby nie unosił się podczas silniejszych podmuchów wiatru.

urbantraffic.pl Leżaki aluminiowe ultimate-demi.org