Loading
pokrowce na narożniki ogrodowe

Pokrowce na narożniki ogrodowe pomogą nam zachować nasze eleganckie meble technorattanowe w idealnym stanie. Co grozi meblom wystawionym na działanie zmiennych warunków pogodowych? Czy zastosowanie pokrowców na narożniki ogrodowe pozwoli na większą ochronę? Warto przyjrzeć się tym produktom z bliska!

Pokrowce na narożniki ogrodowe na wyposażeniu naszych ogrodów

Pokrowce na narożniki ogrodowe powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego ogrodu, w którym znajdują się te eleganckie meble. Pokrowce tworzone są obecnie z opatentowanej tkaniny z technologią AeroCover®, która nie tylko pozwala na swobodny przepływ powietrza, ale też tym samym hamuje proces kondensacji. W efekcie meble nie są narażone na powstawanie pleśni podczas przechowywania. Drugim ważnym elementem to włókna poliestrowe typu RIPSTOP. Gęsta struktura sprawia, że tkanina jest odporna na przecieranie, wnikanie wilgoci, działanie brudu.

Pokrowce na narożniki ogrodowe ochronią przed wiatrem, deszczem, słońcem…

Zastosowanie pokrowców na narożniki ogrodowe jest bardzo szerokie. Przede wszystkim stosowane są one w okresie, kiedy nie korzystamy z mebli ogrodowych, bez względu na pogodę lub też, kiedy przechowujemy je w piwnicy. Pokrowce skutecznie chronią przed kurzem czy wnikaniem brudu, przez co nie ma potrzeby dodatkowego czyszczenia mebla po jego odsłonięciu. Pokrowce świetnie sprawdzają się również jako ochrona mebli przed słońcem. Nadmierne promieniowanie UV sprawia, że z czasem meble ogrodowe zaczynają tracić swój piękny kolor. Zastosowanie pokrowców na narożniki grodowe pozwoli na zachowanie eleganckiego koloru.

przed czym chronią pokrowce ogrodowe

Głównym zastosowaniem pokrowców na narożniki ogrodowe jest ochrona przed wilgocią i deszczem – to idealne rozwiązanie podczas wiosennych opadów. Dzięki nowoczesnym tkaninom wszelkie rodzaje mebli ogrodowych zostaną skutecznie ochronione przed wilgocią, butwieniem czy pojawianiem się pleśni.

Zima i zastosowanie pokrowców na narożniki ogrodowe

Zima jest okresem, w którym nasze meble ogrodowe narażone są nie tylko na podmuchy porywistego wiatru, ale i na bardzo niskie temperatury. Brak zabezpieczenia mebli sprawia, że mogą w nich powstawać mikropęknięcia. Zastosowanie szczelnych pokrowców na narożniki ogrodowe sprawi, że meble będą chronione przed niskimi temperaturami i śniegiem.

Dla łatwiejszego dopasowania pokrowca do mebla zastosowano sznurki ze stoperami. Dzięki nim meble może zostać ściśle otoczony tkaniną.