Loading
pokrowiec-na-grill-weglowy-o47cm-5

Grillowanie to jeden z ulubionych sposobów Polaków na spędzanie ciepłych, majowych weekendów. Wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu ma wiele zalet: nie tylko możemy spotkać się w gronie przyjaciół, ale także złapać nieco słońca, odetchnąć od codziennych problemów. Do grillowania warto się jednak odpowiednio przygotować. Jak? Kupując pokrowce na grilla!

Pokrowce na grilla jako skuteczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi

ogrodowe pokrowce

Kupno grilla to dzisiaj spore wyzwanie – w sklepach i u producentów znajdziemy wysokiej klasy grill węglowe, gazowe czy elektryczne. Wszystkie one zapewnią nam doskonały smak przygotowywanych potraw. Kiedy jednak skończymy popołudniowe spotkanie, goście się rozejdą, konieczne jest zadbanie o grilla. Poza samym czyszczeniem z tłuszczu i resztek jedzenia musimy pamiętać o tym, że grille pozostawiane na noc na zewnątrz są narażone na działanie wilgoci, niskich temperatur, silniejszych podmuchów wiatru. Jak skutecznie chronić je przed pojawianiem się rdzy i zniszczeniami? Problem ten rozwiążą pokrowce na grilla!

Jak zbudowane są pokrowce na grilla?

Pokrowce na grilla muszą spełniać kilka ról – główne zadanie to oczywiście ochrona przed kurzem i brudem. Dzięki zastosowaniu włókien poliestrowych możliwe było uzyskanie tkaniny odpornej na ścieranie, uszkodzenia, wnikanie brudu. Dzięki nim po zdjęciu pokrowca nie będzie potrzeby dodatkowego przecierania urządzenia przed ponownym użyciem.

Warto zwrócić także uwagę na zastosowanie opatentowanej technologii AeroCover®. Pokrowce na grilla udoskonalone tą technologią są wodoodporne, ale jednocześnie oddychające i ograniczające proces kondensacji. Dzięki temu mamy pewność, że pod wewnętrzną częścią pokrowca nie pojawi się z czasem pleśń!

Pokrowce na grill skutecznie ochronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi

Zmienne warunki atmosferyczne mogą nie tylko zmienić wygląd zewnętrzny naszego grilla, ale również skutecznie popsuć jego elementy! Aby uniknąć tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie pokrowców na grilla, które ochronią przed działaniem wilgoci, deszczem, śniegiem, porywistym wiatrem. Zastosowanie pokrowców uchroni urządzenie również przed promieniowaniem słonecznym, które po długim okresie może zmatowić powierzchnię grilla.

Dla lepszego dopasowania pokrowca zastosowano sznurki ze stoperami, które pozwolą na ścisłe okrycie urządzenia.

unixos2.com bdswebwizard.com bayareapowerclub.com