Loading
Eleganckie pokrowce na tarasowe leżaki wypoczynkowe

Wypoczynek na tarasie czy w ogrodzie to najprostsza i najskuteczniejsza metoda na odpoczynek. Nie musimy wyjeżdżać poza granice kraju, aby zregenerować siły. Wystarczy kilka dopasowanych do naszych potrzeb mebli ogrodowych i nawet niewielki taras. Wśród najchętniej kupowanych mebli ogrodowych w ostatnim czasie wymienia się leżaki i leżanki ogrodowe. Jak dbać o nie poza sezonem?

Leżanka ogrodowa dla każdego

Leżanki ogrodowe to produkt uniwersalny, z którego korzystać mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Nadają się one zarówno do odbywania krótkich drzemek w cieniu parasola ogrodowego, jak i do czytania książek czy po prostu: odpoczynku. Współcześnie leżanki tworzone są z wysokiej jakości tworzyw, takich jak aluminium – materiał ten jest odpowiednio zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Ze względu na funkcjonalność oraz wysoką jakość nowoczesnych leżanek są one chętnie wykorzystywane również w hotelowych strefach SPA.

Jak chronić leżanki w czasie jesieni i zimy?

Poza sezonem letnim powinniśmy zastanowić się w jaki sposób chronić nasze ulubione meble ogrodowe. Dotyczy to również leżanek! Na szczęście dzisiaj topowi producenci zaproponują nam wysokiej klasy pokrowce na meble ogrodowe, również dedykowane dla konkretnych mebli. Zastosowanie pokrowców nowego typu pozwoli na skuteczną ochronę mebla przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, opadami deszczu, wilgocią, wnikaniem brudu. Zastosowanie technologii AeroCover® w przypadku pokrowców sprawia, że na powierzchni mebla nie skrapla się wilgoć, a sam mebel jest jeszcze lepiej chroniony.

Dodatkowe udogodnienia dla użytkownika

W celu lepszego dopasowania pokrowca do danego mebla warto wykorzystać ściągacze umieszczone w rogach pokrowca. Innym rozwiązaniem mogą być dodatkowe zakupione obciążniki, które umieszczamy na brzegu tkaniny.