Loading
Dedykowane pokrowce na parasole w ogrodzie i na tarasie

Nowoczesne parasole ogrodowe to klasa sama w sobie – są nie tylko projektowane z olbrzymią precyzją, ale również zachwycają swoimi parametrami. Parasole tworzone są z myślą o wymagających użytkownikach: wspaniale wzbogacają przestrzeń ogrodu czy tarasu, skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi czy deszczem. Jak chronić parasole w okresie jesieni i zimy? Okazuje się, że nie jest to trudne!

Zagrożenia dla mebli grodowych jesienią i zimą

W czasie jesieni i zimy pozostawione na tarasie czy w ogrodzie meble i dodatki narażone są przede wszystkim na wilgoć, wnikanie brudu i pyłów oraz niskie temperatury. W przypadku mikropęknięć w strukturze mebla wiosną szybko okaże się, że konkretne elementy zestawu meblowego są do wymiany.

Aby zapobiec uszkodzeniom mebli i parasoli warto zastanowić się nad kupnem profesjonalnych pokrowców. Te sprzedawane są przez topowych producentów. Obecnie pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, odpornych na ścieranie, mechacenie, uszkodzenia mechaniczne. Topowe pokrowce wzbogacone są o technologię AeroCover®, której zadaniem jest minimalizowanie procesu kondensacji wilgoci. Technologia ta sprawia, że na powierzchni mebla nie pojawia się wilgoć czy pleśń.

Dla większej wygody użytkowników pokrowce posiadają na rogach ściągacze – dzięki nim możliwe będzie jeszcze lepsze dopasowanie tkaniny oraz ochrona mebla. Aby mieć pewność, że tkanina się nie przesuwa możemy dodatkowo zadbać o obciążniki – umieszcza się je na rogach tkaniny.

Wygoda dla użytkownika

Pokrowce sprzedawane są w dopasowanych torbach z uchwytami – dzięki nim możliwe jest ich zapakowanie oraz przechowywanie w bezpieczny sposób. Spakowany pokrowiec nie zajmuje wiele miejsca – możemy przechowywać go w piwnicy czy w garażu na regale.

tomaszkubis.pl zestawy ogrodowe z aluminium medialdent.pl