Loading
Czy kupno pokrowca na meble przyczyni się do przedłużenia ich żywotności?

Piękne meble są ozdoba naszego ogrodu, patio czy tarasu. Bez względu na to z jakiego materiału są wykonane, powinniśmy o nie dokładnie dbać. Decydując się na zestawy mebli technorattanowych warto pomyśleć o tym, aby do zestawu dokupić dedykowane pokrowce na meble. Dlaczego ten produkt okaże się tak ważny?

Pokrowce wykonane z tkanin technicznych

Obecnie ochrona mebli ogrodowych jest znacznie prostsza niż dawniej. Nie musimy już w pośpiechu chować mebli podczas niespodziewanego deszczu – zdecydowana większość oferowanych produktów jest zabezpieczone przed wilgocią czy nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Niestety, nawet najtrwalsze tworzywo może zostać uszkodzone, jeśli jest poddawane stale czynnikom niesprzyjającym. Właśnie z myślą o ochronie mebli ogrodowych tworzono pokrowce z materiałów technicznych, odznaczających się wysokimi parametrami ochronnymi, elegancką formą, ale co najważniejsze: wysoką skutecznością. Jak to możliwe?

Tkaniny poliestrowe odporne na ścieranie

Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych – sploty są niezwykle grube, a zastosowanie włókien syntetycznych pozwala na skuteczną ochronę mebla. Włókna takie odporne są na ścieranie, wnikanie brudu, działanie wilgoci, osadzanie się pary. Dodatkowo nie ulegają one rozerwaniu. Co również ważne, topowe pokrowce wzbogacono o technologię AeroCover®, która sprawia, że są one wodoodporne i jednocześnie i pozwalają na kondensacją wilgoci pod pokrowcem. To zapobiega powstawaniu pleśni!

Pokrowiec, który nie zabiera wiele miejsca

Zastosowanie pokrowców pozwoli nam cieszyć się pięknem naszych mebli ogrodowych znacznie dłużej. Kiedy nie będzie wymagana taka ochrona pokrowce wystarczy złożyć i schować – nie zajmują wiele miejsca na półce!

ultimate-demi.org Meble do ogrodu unixos2.com